Saturday, March 8, 2014

Kuuba rumba

Head naistepäeva, soovin ma teile pikkade hammastega. Teate ju küll mu suhtumist igasugustesse päevadesse.

Samas. Arvuti kaane tagant piidlevad mind lillad papagoitulbid Annelt-Neemelt ja rammus roosa roos Pange Poistelt. Ja mul on äärmiselt hea meel nende üle, kuna nad meenutavad eilset ja on armsate kingitud.

Eile siis avasime kõigepealt toolide näituse. Kuna rahvast oli suht palju ja kõvahäälset juttu ka, siis tüdinesin varsti ja lahkusin Jüri Kuuskema poole sõnavõtu pealt. Kohvikus kohtasin kahte Mairet. Mõlema üle oli hea meel. Üldse oli palju tuttavaid. Selliseid, keda muidu ei oska omavahel kokku pannagi. Paras paabel.

Ja hakkasimegi lõuna poole sõitma. Peole. Arvestasime, et teeme Adavere söögikohas ühed praed. Ja mis selgus? Söögikoht Tallinn-Tartu meeletu liiklusega maantee ääres oli reede õhtul juba kell seitse oma uksed sulgenud. Täiesti mõistmatu!

Sõime siis vihasena bensukas kabanossi ja mina kraaksatasin küsimuse peale: "Kas sulle ka kohvi?" 

"Tead ju küll, et ma kohvi ei joo!" Selline väike etendus bensukatädile.

Õhtu kulges lõbusalt ja erinevaid esinejaid nautides hetkeni, mil Valli ja Ben hakkasid oma kuradi kuuba rumbat tantsima. Ma pean pisut selgitama. Kuuba rumba on nimelt harrastustantsijate Lamborghini. 
Vähesed suudavad seda endale lubada. Isegi siis, kui ma veel tantsisin, ei olnud ma kuuba rumbas mingi tegija. Valli ja Ben on aga medalistid.

Seal oli teisi paare ka, kes tantsida oskasid. Igal peol ikka leidub neid. Kuulusin ise ka varem sellesse kategooriasse. Nüüd aga on olnud tosin aastat tantsuvaba elu ja ma olen oma oskused kaotanud ja mulle ei meeldi niisama lihtsalt põrandat nühkida.

SIINJUURES EKSTRATÄNU MERLELE ÕHTU PARIMA TANTSU EEST MINUGA KOOS!

Seega on tants mu järgmine prioriteet. Kaasaarvatud kuuba rumba. Kui ükski mees ei suuda seda koos minuga tantsida, siis Maie ikka.

Lisadeks on jooksupolka ja reilender.

No comments:

Post a Comment