Monday, January 13, 2014

Lõpuks ometi

Sain Kultuurkapitalilt "jah" sõna kätte. Ma olin nii kaua oodanud, et ei osanud rõõmustadagi mitte. Lugesin käsikirja veelkord läbi, panin ühe puuduva "i" tähe , pesin pea puhtaks ja jooksin trükikotta.

Trükikikoda lubas raamatut 7. veebruariks. Nii, et valmistuge aga esitlusele tulema. Küllap ma feissbukis kutsun kõiki ja eks ma nimetan siingi. AGA PALUN TUNGIVALT LILLI, PÄRGI JA KINGITUSI MITTE TUUA!!!

Nendega on alati nii palju jama. Lilled tuleb ju vaasi panna.

Aga see oleks tore, kui te mu raamatu soetaksite ja seda ka LOEKSITE! See rõõmustaks mind väga. Raamatus on luuletused ja kaks lugu aastatest 1992-2013.

Muretsen nende filoloogidest tuttavate pärast, keda mul päris palju on. Need leiavad ju vigu. Mina aga olen grammatika suhtes suht loov vabahing! Kui seda grammatikat ees ei oleks!!!

Ja nüüd veel väike tervisliku toitumise rubriik. Kuna püksinööp läks kinni ainult ülima pingutusega, siis tänanses menüüs on jälle spinatilöda. Jälk näeb välja, aga imemaitsev. Retsept: pakk külmutatud ja hakitud spinatit, karp külmutatud maasikaid, üks banaan, liiter riisijooki kaltsiumiga. Blenderisse ja siis kerre. Ainult, et hirmus külm hakkas.

Kuulge, lükake siis lund ja olge terved!

No comments:

Post a Comment