Friday, January 3, 2014

Halloo, hambahaldjas?!

Oled mind vist unustanud? Või olen vanusega sihtgrupist välja langenud! Minu nii korralikult üles ehitatud hammas murdus lihtsalt pooleks ja hambaarst tõmbas selle täna mängleva kergusega lõualuust välja. Õnneks asus see õnnetu hammas sügaval suus, mitte esireas. Jumal tänatud!

Mu elul on nüüd uus eesmärk. Hambaraha otsingud. Tuleb olla äärmiselt loominguline. Siin kultuurkapital ei aita. Tuleb ise midagi välja mõelda. Küllap mõtlengi.

Käes on implantaatide aeg! Mul puudub selles osas igasugune kogemus. Nüüd saan siis selle kogemuse. Elumõte kohe naksti! olemas.

Ükskord pidi see ju tulema. Kas mitte Pipi Pikksukk ei öelnud, et surma ja kumminaalmaksude eest ei pääse keegi? Ma lisan sinna veel ka valehambad omalt poolt.

Kuigi olen kuulnud legende, et üks või teine läinud suutäie jumala tervete hammastega hauda (vanana). No see on ka puha raiskamine.

Hambaimplantaatide omamine on tänapäeval muidugi äärmine luksus. Samas pole minu jaoks vist tõesti midagi olulisemat korras hammastest. Ma mõtlen praegu natuke...

Jah, tõesti ei oska muud pakkuda. Korras figuur ka muidugi, aga hambad ikka eespool. Ma vahetan paar rasvavolti siiski hammaste vastu.

Muide. Just aastalõpuballil nägin naist. Minust noorem, aga ka selline suur ja voltidega. Minust palju voldilisem. Liibuvas kleidis, naeratav ja enesekindel. Tuleb lihtsalt osata oma voldid ilusaks naeratada ja võluvalt välja kanda. Tema seda oskas. Ta meeldis mulle väga!

Mul on, mida õppida!


No comments:

Post a Comment